Filma Me Titra Shqip: Trinity Is Still My Name

117 min 1971 7,5 / 465
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 21, 1971
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 10,134
Shikime: 2359
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Bambino (Vogëlushi) përpiqet t'i mësojë zantin vëllait të tij, Triniti, por përfundojnë duke ndihmuar një familje pionerësh dhe duke prishur një rrjet tregtie armësh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR