Filma Me Titra Shqip: Annabelle

99 min 2014 5,6 / 4008
Kategoria: Horror
Viti: Oct 2, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,305
Shikime: 1814
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Anabela ështe një kukull e cila është e poseduar nga demoni. Ajo kërcenon një ciftë të ri, Xhonin, Mian dhe foshnjen e tyre, që nga moment kur Xhoni e sjell kukullën në shtëpi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR