Filma Me Titra Shqip: My Name Is Nobody

117 min 1973 7,3 / 490
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 13, 1973
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 10,09
Shikime: 2536
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një qitës i ri dhe i shkujdesur (Hill) adhuron dhe konkurron me një qitës të vjetër (Fonda) i cili do vetëm të dalë në pension.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR