Filma Me Titra Shqip: Baby

160 min 2015 6,7 / 87
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jan 23, 2015
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 6,136
Shikime: 1732
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup elitar ushtarak mëson për një komplot të drejtuar nga një njeri i maniak. Ndërkohë që koha kalon, është në dorë të grupit që të gjej tentakulat ndërkombëtare të terroristëve dhe të mos i lejoj ata që të sulmojnë Indinë. Kush prej kundërshtarëve do t'ia arrijë qëllimit final?!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR