Filma Me Titra Shqip: Despicable Me 3

96 min 2017 6,3 / 4586
Viti: Jun 15, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,762
Shikime: 3012
Pershkrimi
Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me të për një goditje të fundit kriminale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR