Filma Me Titra Shqip: Goon

92 min 2012 6,5 / 547
Kategoria: Komedi
Viti: Jan 6, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,966
Shikime: 1916
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Doug Glatt, nuk është aspak i kënaqur me punën e tij dhe e vetmja gjë që di të bëjë është të ndeshet me grushta. Por kur ai shkon me shokun e tij të shohë një ndeshje hokei dhe rreh më të fortin e skuadrës kundërshtare, talneti i tij do t’i sjellë një karrierë të re.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR