Filma Me Titra Shqip: Seed 2

78 min 2014 2,6 / 16
Kategoria: Thriller Horror
Viti: Jul 25, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,65
Shikime: 1915
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vijnë nga parti që ishin në Las Vegas, Christine dhe miqet e saj janë të ngojuar në një shkretëtire të nxehet në Nevada. Por ata nuk janë të vetëm, vrasësi serik është kthyer Max Seed i cili ju sjell telashe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR