Filma Me Titra Shqip: Super 8

112 min 2011 6,7 / 4413
Viti: Jun 8, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,495
Shikime: 1253
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në verë të vitit 1979, një grup miqsh në një qytezë të vogël të Ohajos bëhen dëshmitarë të një aksidenti katastrofik me tren ndërkohë që po xhironin një film të festivalit Super 8. Por shumë shpejt ata dyshojnë se nuk ishte aspak aksident. Menjëherë pas kësaj, zhdukje të pazakonta dhe ngjarje të pashpjegueshme fillojnë të ndodhin në qytezë, dhe z/sherifi i zonës përpiqet të zbulojë të vërtetën e cila është më e tmerrshme nga sa kishin imagjinuar ata.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR