Filma Me Titra Shqip: The Butterfly Room

87 min 2012 6,1 / 78
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Aug 4, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,766
Shikime: 1638
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ana, një zonjë elegante, me një fiksim për fluturat, çuditërisht bëhet mike e ngushtë me vajzën e re dhe të bukur, Alisën. Duke përdorur pafajësinë e saj joshëse, Alisa krijon një marëdhënie shqetësuese nënë-bijë me Anën. E joshur nga bota e çmendur e saj, Ana shumë shpejt zbulon se nuk është e vetmja që merr dashurinë e vajzës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR