Filma Me Titra Shqip: The Layover

88 min 2017 5,1 / 416
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Sep 1, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,095
Shikime: 3281
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy shoqe të ngushta, Meg dhe Kejt vendosin të ndërmarrin një udhëtim pushimesh për tu larguar nga streset e tyre të përditshme. Pasi avioni i tyre bën një devijim ato e gjejnë veten në Shën Luis, duke u zënë se cila do ta bënte për vete djalin që njohën në avion!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR