Filma Me Titra Shqip: Adulthood

99 min 2008 6,1 / 82
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Jun 16, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,291
Shikime: 1200
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sem Pil del nga burgu pas 6 vitesh për vrasjen e Trajfit. Ai kupton se jeta jashtë nuk është me e lehtë se ajo në burg duke qenë se përballet me njerëzit që ka lënduar më shumë. Dikush ka përparuar, të tjerë janë të lidhur pas kujtimeve të asaj nate. Por një gjë është e sigurt, të gjithë janë detyruar të rriten. A do të mundet Semi të ndalojë ciklin e dhunës dhe të sjellë diçka pozitive pas asaj që ka shkaktuar?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR