Filma Me Titra Shqip: Sleeping Beauties

81 min 2017 5 / 5
Kategoria: Fantazi
Viti: Jul 27, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,907
Shikime: 3222
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm që po punon në rindërtimin e kështjellës që jetonte dikur, por zbulon që ka armiq që thurin komplote ndaj saj. Duke iu dorëzuar dëshirave të saj seksuale, Bukuroshja s'mund t'u rezistojë situatave plot epsh me meshkuj dhe femra edhe pas 400 vitesh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR