Filma Me Titra Shqip: Endless Love

103 min 2014 6,9 / 1107
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 12, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,349
Shikime: 6796
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy të rinj, Xhejni dhe Dejvi, dashurohen. Por pasioni i tyre do të përballet me mospëlqimin e prindërve të Xhejnit, që mundohen t’i ndajnë. Dhe kjo do të ketë pasoja për dy të dashuruarit dhe për pak mund të kthehet në një tragjedi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR