Filma Me Titra Shqip: Miss Americana

85 min 2020 7,9 / 142
Kategoria:
Viti: Jan 31, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,668
Shikime: 336
Pershkrimi
Një vështrim mbi artisten ikonë të popit, Tejlor Suift, gjatë një periudhe transformuese në jetën e saj, teksa përqafon rolin si kantautore dhe shfrytëzon forcën e plotë të zërit të saj.


FILMAT E SYGJERUAR