Filma Me Titra Shqip: Chaos

106 min 2005 6,2 / 517
Kategoria: Dramatik Aksion Krim
Viti: Jan 17, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,228
Shikime: 2791
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pesë burra të maskuar futen në një bankë dhe mbajnë peng klientët dhe punonjësit. Shefi i policisë Lorenz detyrohet të thërrasë inspektorin Keuntin Koners i pezulluar kohët e fundit nga shërbimi për një gabim serioz. Koners pranon me padurim detyrën, veçanërisht pasi merr vesh se ai do të punojë së bashku me inspektorin e ri Deker...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR