Filma Me Titra Shqip: Colombiana

108 min 2011 6,5 / 1564
Viti: Jul 27, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,838
Shikime: 3970
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vajze e re duke e kthyer veten në një vrasëse profesioniste, ajo mbetet e përqendruar te synimi i saj: të gjurmojë dhe të hakmerret ndaj gangsterit përgjegjës për vdekjen e prindërve të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR