Filma Me Titra Shqip: Megan Leavey

116 min 2017 7,2 / 427
Kategoria: Dramatik Lufte
Viti: Jun 9, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,802
Shikime: 2535
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bazuar në historinë e vërtetë të një marinseje të re, disiplina e veçantë e së cilës dhe lidhja me qenin e saj luftëtar shpëtuan mijëra jetë gjatë misionit të tyre në Irak.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR