Filma Me Titra Shqip: Rambo

92 min 2008 6,5 / 2075
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Jan 24, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,164
Shikime: 4110
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në Tajland, Xhon Rambo u bashkohet një grupi të mercenarëve për të marrë një vend të shkatërruar nga lufta, dhe për të shpëtuar një grup të punëtorëve që u rrëmbyen nga njësia e pamëshirshme e këmbësorisë vendore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR