Filma Me Titra Shqip: The Mountie

0 min 2011 4,7 / 11
Kategoria: Dramatik
Viti: Jul 1, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,228
Shikime: 1488
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një sherif shkon në një qytet për ta pastruar nga krimi dhe korrupsioni pasi gjen një njeri të pafajshëm të vrarë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR