Filma Me Titra Shqip: Transformers: The Last Knight

149 min 2017 6 / 3671
Viti: Jun 16, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,671
Shikime: 4876
Pershkrimi
Autobotët dhe Deseptikonët janë në luftë ndërkohë që fati i njerëzimit varet në fije të perit. Optimus Praimi është zhdukur. Çelësi për të shpëtuar Tokën ndodhet i groposur thellë nën dhe bashkë me historinë e Transformuesve në Tokë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR