Filma Me Titra Shqip: The Dead 2 India

90 min 2013 5,1 / 30
Kategoria: Horror
Viti: Aug 22, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,686
Shikime: 629
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vazhdimi i egër dhe tmerri i cili ka kapluar Indinë nga një epidemi infektuese sjell vendin në kaos të madhe, ku një amerikan shkon për vizite dhe bllokohet me të dashurën e ti shtatzëne...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR