Filma Me Titra Shqip: A Bag of Marbles

110 min 2017 7,9 / 521
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 18, 2017
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,815
Shikime: 1992
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Aventura e një fëmije hebre dhe vëllait të tij, që ikën nga persekutimi nazist në Francën e pushtuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR