Filma Me Titra Shqip: X-Men: The Last Stand

104 min 2006 6,4 / 6514
Viti: May 24, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,229
Shikime: 1381
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në X-Men: Qëndresa e Fundit, kapitulli i tretë i këtij filmi flet për një “kurë” ndaj mutantëve që kërcënon të ndryshojë rrjedhën e historisë. Për herë të parë, mutantët kanë një zgjidhje: t’i mbajnë fuqitë e tyre, edhe pse këto i izolojnë dhe i bëjnë të huaj, apo të heqin dorë prej tyre dhe të bëhen njerëz. Pikëpamjet e kundërta të udhëheqësve të mutantëve, Çarls Ksavier, i cili përfaqëson tolerancën, dhe Magnetos, i cili beson në mbijetesën e më të aftëve, kanë hyrë në provën më të madhe të ni
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR