Filma Me Titra Shqip: The Hot Chick

104 min 2002 5,7 / 906
Kategoria: Komedi Fantazi
Viti: Dec 13, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,883
Shikime: 2217
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një palë vathë magjikë që vijnë nga Abisinia e kohërave të lashta krijojnë një ngatërresë të paparë! Xhesika, vajza më seksi dhe më e famshme në shkollën e saj, të cilës nuk i mungon asgjë në jetë, papritmas një mëngjes zgjohet brenda në trupin e një burri... Një burri kriminel, që jeton vetëm për të luajtur bixhoz dhe pa asnjë qëllim ose të ardhme në jetë. Tronditja e Xhesikas do të jetë shumë e madhe, më tepër sepse do i duhet të mësojë të sillet dhe të veprojë përpara të gjithëve si një burrë
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR