Filma Me Titra Shqip: Lake Alice

80 min 2017 4,1 / 27
Kategoria: Horror
Viti: May 8, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,183
Shikime: 1814
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Familja Tomas shkon te shtëpiza e tyre në pyll, bashkë me vajzën e tyre dhe të dashurin e saj për të festuar Krishtlindjet, por këto mund të jenë Krishtlindjet e tyre të fundit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR