Filma Me Titra Shqip: Carriers

84 min 2009 5,8 / 547
Viti: Sep 4, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 32,391
Shikime: 3413
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një virus vdekjeprurës përhapet globalisht, 4 miq kërkojnë një strehë për t'u mbrojtur nga murtaja. Por ndërsa shmangin të infektuarit, udhëtarët ndizen me njëri-tjetrin dhe kërkimi i tyre merr një rrjedhë tjetër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR