Filma Me Titra Shqip: Dolittle

101 min 2020 6,6 / 712
Viti: Jan 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 68,218
Shikime: 1587
Pershkrimi
Një mjek që mund të flasë me kafshët, fillon një aventurë për të gjetur një ishull legjendar me një nxënës të ri dhe një ekuipazh me kafshëve shtëpiake të çuditshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR