Filma Me Titra Shqip: Emma.

124 min 2020 7,1 / 74
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Feb 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 106,433
Shikime: 2062
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e bukur dhe e zgjuar, Ema, e vendosur në Anglinë e viteve 1800 e shtyn kohën duke bërë mblesëri në rrethin e saj shoqëror, por refuzon të martohet vetë. Ndonjëherë e shkujdesur dhe e nxituar, Ema harron të shikojë më pranë saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR