Filma Me Titra Shqip: Made in France

94 min 2015 6,5 / 107
Kategoria: Dramatik Krim Thriller
Viti: Oct 27, 2015
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 7,971
Shikime: 1973
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas sulmeve të tmerrshme terroriste në Paris ky thriller investigues të zhyt në grupet ekstremiste myslimane qërriten në shtetet perëndimore dhe mund të sulmojnë nga momenti në moment.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR