Filma Me Titra Shqip: Onward

103 min 2020 7,9 / 303
Viti: Feb 29, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 217,464
Shikime: 3815
Pershkrimi
Dy vëllezër kukudhë adoleshentë, Ian dhe Barley, shkojnë në një udhëtim për të zbuluar një magji që të kalojntë një ditë të fundit me babanë e tyre, i cili vdiq kur ishin shumë të vegjël.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR