Filma Me Titra Shqip: Purity Falls

0 min 2019 6 / 1
Kategoria: Thriller
Viti: May 31, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,483
Shikime: 1516
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vit pas humbjes së burrit të saj, Nicole vendoset në Purity Falls me fëmijët e saj të rritur, Xhustina dhe Xhejson. Fqinja e tyre e pasur duket e këndshme, duke e vendosur shpejt Xhejsonin me punë në mënyrë që familja të ketë të ardhura. Por, kur një fqinj i ri mbytet në pishinë, gjërat fillojnë të bëhen të rrezikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR