Filma Me Titra Shqip: Seberg

102 min 2019 6,4 / 17
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Dec 13, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 33,959
Shikime: 1779
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Frymëzuar nga ngjarje të vërteta në jetën e ikonës franceze, Jean Seberg. Në fund të viteve 1960, FBI e shënjestroi atë për shkak të përfshirjes së saj politike dhe romantike me aktivistin e të drejtave të të zinjve Hakim Jamal.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR