Filma Me Titra Shqip: Stargirl

107 min 2020 7,6 / 71
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Mar 10, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 51,367
Shikime: 2367
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë intrigohet nga një studente misterioze dhe e çuditshme e quajtur Stargirl dhe e kalon kohën e tij duke u përpjekur të dijë më shumë rreth saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR