Filma Me Titra Shqip: The Call of the Wild

100 min 2020 6,1 / 193
Viti: Feb 19, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 51,854
Shikime: 8457
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bak është nje qen me zemër të madhe ku jeta e qetë shtëpiake do të përmbyset pasi ai rrëmbehet për t'u shitur si qen slite. Në aventurën e tij ai do të njoh miq të mirë dhe vendin që i takon...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR