Filma Me Titra Shqip: The Lucky One

101 min 2012 7 / 2259
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Apr 19, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,867
Shikime: 1257
Pershkrimi
Një marins udhëton për në Luiziana pasi ka shërbyer tre turne në Irak dhe kërkimet për grua të panjohur që ai beson se ishte fati i tij i mire gjatë luftës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR