Filma Me Titra Shqip: The Fatal Raid

91 min 2019 5,5 / 2
Kategoria: Aksion Komedi Dramatik
Viti: Sep 26, 2019
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 5,302
Shikime: 1423
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një luftë mes një polici të dhunshëm dhe një gangsteri gjakderdhës që lë fakteqësi nga të dyja anët. Anëtarja e mbijetuar për 20 vite e skuadrës Zonja Fong (Macja e Zezë) udhëheq një skuadër me femra, në ndjekjen e një anarkisti të ri, trim, që po terrorizon Makaon. Një hije nga ajo ditë fatale rikthehet përsëri, duke ri-sjellë ciklin gjarpërues me një përballje finale shpërthyese.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR