Filma Me Titra Shqip: The Invisible Man

124 min 2020 7,1 / 671
Viti: Feb 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 317,991
Shikime: 2691
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pasi organizon vetëvrasjen e tij, një shkencëtar i çmendur përdor fuqinë e tij për t'u bërë i padukshëm dhe për të përndjekur ish-të dashurën, Sesilian. Kur policia nuk pranon ta besojë historinë e saj, Sesilia vendos t'i marrë vetë gjërat në duar për t'u mbrojtur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR