Filma Me Titra Shqip: Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

109 min 2020 6,9 / 1666
Kategoria: Aksion Krim Komedi
Viti: Feb 5, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 270,652
Shikime: 4122
Pershkrimi
Erdhi koha që zonjat e Gotamit të tregojnë vlerat e tyre dhe të marrin çfarë meritojnë, duke filluar me Harli Kuin, e cila do u tregojë të tërëve që e kanë nënvlerësuar që mund t’ia dalë vetëm dhe që duhet t’ia kenë frikën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR