Filma Me Titra Shqip: Algorithm

91 min 2014 4,9 / 14
Kategoria: Thriller Krim Dramatik
Viti: Jul 19, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,033
Shikime: 2089
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një haker kompjuterësh zbulon një program kompjuterik misterioz të qeverisë. Ai hyn brenda këtij programi dhe ngec në një revolucion.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR