Filma Me Titra Shqip: Saw VI

96 min 2009 6,2 / 1795
Kategoria: Horror Mister
Viti: Oct 22, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,144
Shikime: 1272
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Agjenti Special Strahm ka vdekur dhe Dedektivi Hofman del në pah që është pasuesi i pasfiduar i trashëgimisë së Xhigso. Megjithatë, kur FBI-ja i afrohet Hofmanit, ai është i detyruar të vërë në lëvizje një lojë, dhe plani i madh i Xhigso më në fund kuptohet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR