Filma Me Titra Shqip: The Untouchables

119 min 1987 7,8 / 3206
Viti: Jun 3, 1987
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,944
Shikime: 500
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Agjenti federal Eliot Nes urdhëron kapjen e Al Kapone-es, për shkak të korrupsionit të shfrenuar ai mbledh vetë një ekip të vogël dhe del në terren.


FILMAT E SYGJERUAR