Filma Me Titra Shqip: Saw 3D

90 min 2010 6 / 1726
Kategoria: Horror Krim
Viti: Oct 21, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,603
Shikime: 1603
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërkohë që një betejë vdekjeprurëse po shpërthen për trashëgiminë brutale të Xhigsos, një grup mbijetuesish të Xhigsos mblidhet së bashku për të kërkuar mbështetjen e gurus dhe bashkëmbijetuesit Bobi Dagen, një njeri sekretet e errëta të të cilit do të lëshojnë një valë të re terrori. SAW VII sjell lojrat e tmerrshme të Xhigsos në jetë si asnjëherë më parë
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR