Filma Me Titra Shqip: Rocky Handsome

126 min 2016 6,2 / 41
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Mar 25, 2016
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3,552
Shikime: 2678
Pershkrimi
Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR