Filma Me Titra Shqip: Pawn Shop Chronicles

107 min 2013 5,9 / 133
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Jul 12, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,785
Shikime: 1153
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është kronika e një unaze martese e gjetur në një dyqan pengjesh, që ndërthur histori të çuditshme të një qyteti të vogël duke përfshirë maniakë, drogaxhinj dhe vet imituesin e Elvis Presley.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR