Filma Me Titra Shqip: London Boulevard

103 min 2010 5.9 / 527
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Nov 10, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.249
Shikime: 4740
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish i burgosur nga Londra jugore përpiqet t’ia nisë nga e para duke punuar si mirëmbajtës në shtëpinë e një aktoreje të re në këtë dramë kriminale nga skenaristi i filmit THE DEPARTED William Monahan, i cili do të bëjë debutimin e tij si regjizor në këtë projekt filmik. Gjithashtu luajnë aktorët e mirënjohur Ray Winstone, David Thewlis dhe Anna Friel.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR