Filma Me Titra Shqip: This Is the End

107 min 2013 6,2 / 4235
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Jun 12, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,477
Shikime: 2184
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Është Fundi që ndjek gjashtë shokë të ngecur në një shtëpi pas një sërë ngjarjesh të çuditshme dhe katastrofike që shkatërrojnë Los Anxhelosin. Ndërsa bota po merr fund jashtë, furnizimet po pakësohen dhe efekti i mbylljes brenda po kërcënon të shkatërrojë miqësinë e tyre brenda. Më në fund, ata detyrohen të largohen nga shtëpia, duke u përballur me fatin e tyre dhe domethënien e vërtetë të miqësisë dhe shpengimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR