Filma Me Titra Shqip: Sully

96 min 2016 7,1 / 4499
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Sep 7, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,764
Shikime: 3112
Pershkrimi
Historia e Çesli Salinberger, i cili u bë hero pas zbritjes së lehtë të avionit të tij në ujërat e lumit Hadson, duke shpëtuar të gjithë ekuipazhin dhe pasagjerët e avionit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR