Filma Me Titra Shqip: Furious 7

137 min 2015 7,3 / 7707
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Apr 1, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37,798
Shikime: 8560
Pershkrimi
Dekard Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR