Filma Me Titra Shqip: For a Few Bullets

115 min 2016 6 / 4
Viti: Jul 15, 2016
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 0,786
Shikime: 2291
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një mashtrues dhe një agjente e qeverisë Kineze për arsye të ndryshme, përpiqen të shpëtojnë një objekt i cili është pasuri kombëtare nga agjentët japonezë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR