Filma Me Titra Shqip: Frozen

93 min 2010 5,8 / 1143
Kategoria: Thriller
Viti: Feb 5, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,214
Shikime: 2960
Pershkrimi
Tre skiatorë bllokohen në një teleferik, dhe janë të detyruar të bëjnë zgjedhje jete apo vdekje qe duhet provuar a janë të dobishme se sa të ngrihen të gjalle.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR